سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
اینجا هستیدSkip Navigation Links


  • تستر
  • تستر
  • تستر ECU
نام کالا : تستر ECU
توضیحات:

 

 تستر ECU مدل  :PM128

 تستر ECU مدل PM128 محصول شركت پردازش موتور با قابليت تست انواع ECU موتور با استفاده از پردازش هوشمند AT128 جهت رفع نياز تعميركاران محترم خودرو به بازار عرضه گرديده است.اميد است كه محصول موردنظر رضايت كامل نيازهاي مشتريان عزيز را فراهم آورد.

 

  موارد كاربرد تستر :ECU 

همان طور كه مي دانيد تمامي خودروهاي انژكتوري داراي ايسيو مي باشند . اين دستگاه براي راحتي تعميركاران خودرو )مكانيك ها، باتري سازي ها، تنظيم موتوركاران) طراحي شده به طوري كه وقتي تعميركار خودرو ايسيو را تعمير می كند ديگر نيازي نيست بر روي خودرو كار كند و يا گاهي كه خودرو در دسترس نيست به راحتي مي تواند ايسيو را به دستگاه تسترايسيو متصل كرده و پارامترهاي ايسيورا تست كند حتي مراحل تعريف سوئيچ راانجام دهد.

در كل با اين دستگاه به راحتي مي توانيد در هر كجا كه هستيد با حداقل امكانات و خيال آسوده ايسيوانژكتور راچك، عيب يابي، تعمير و حتي به دستگاه عيب ياب متصل كنيد و نتيجه تعميرات را با استفاده از پارامترهای دياگ به صورت واقعي چك كنيد بدون نياز به هيچ خودرويي .

تستر صنعتي مدل PM128 با جديدترين تكنولوژي و كيفيت ساخت عالي، به شما كمك مي كند تا هنگامي كه با ايسيوهاي مختلف بدون خودرو مواجه مي شويد بتوانيد ايراد مربوطه را تشخيص و عيب يابي كنيد . با استفاده از اين تستر مي توانيد حتي در منزل و بدون دياگ، ايسيو را چك كنيد.

كاربرد و مشخصات بيشتر (pdf)

 


محصولات پیشنهادی ما: